AESSOALOGO

Hyalüronik asidin en iyi hali…

Dünyanın lider monofazik dolgusu AESSOA, premium inovasyon ile geliştirilmiş çapraz bağı ve 24 mg HA konsantrasyonu ve içeriğindeki lidokain sayesinde güvenli bir uygulama ve tatmin edici sonuçlar alınmasını sağlar.

Aessoa Bio Shine Nem Dolgusu, adından da anlaşılacağı gibi, cildinizin parlaklığını artırmak için mükemmel bir seçenek sunan enjekte edilebilir yeni nesil dolgu ve nem aşılarından biridir. %50 oranında çapraz bağlı hyalüronik asit içermesi sayesinde (ne tamamen çapraz bağlı bir dolgu gibi, ne de tamamen çapraz bağsız bir mezoterapi gibi), cildinizin daha doğal bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur ve cildinizin ihtiyaç duyduğu nemin tamamını destekler.

Aessoa Global, yüksek konsantrasyonlarda monofazik çapraz bağlı hyalüronik asit içeren bir dolgudur. Bu dolgu, yüz bölgesinde yaşa bağlı oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır. Cildin dokusunu iyileştirir ve su molekülleri cildin tekrar nemlenmesine yardımcı olur. Dolgu, alın çizgileri ve doğal dudak görünümü oluşturmak için kullanılabilir. İçeriğindeki lidokain sayesinde konforlu bir uygulama sağlar.

Aessoa Deep, lidokain içeren yüksek konsantrasyonda monofazik çapraz bağlı hyalüronik asit içeren bir dolgudur. Aessoa Deep, yüz bölgesinde derin kırışıklıkları düzeltmek için mükemmel bir seçenektir. Aessoa Deep, burun ve alın konturları gibi burun çevresindeki çizgiler, nasolabial çizgiler, marionet çizgileri ve hacimli dudak için kullanılabilir.

Aessoa Ultra, yüksek konsantrasyon ve viskoziteye sahip lidokain içeren monofazik çapraz bağlı hyalüronik bir dolgudur. Aessoa Ultra, yüz bölgesinde orta ila derin kırışıklıkları için kullanılabilir. Aessoa Ultra,  yanaklar, elmacık kemiği üzeri ve çene gibi, daha fazla hacim oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Yoğun viskozite ile uzun süre kalıcılık sağlar.