BellaFace Plus

Tüm cilt tipleri için HA (Hyaluronik Asit), gliserol, yoğun peptit içeriği, koenzimler, antioksidanlar ve amino asitlere dayalı özel olarak hazırlanan, klinik olarak kanıtlanmış bir yenileyici ve biyo-revitalize edici formüle sahip bir kokteyl.

Moleküler düzeyde etkili en güçlü nemlendirici etki sunan bir karışım, cilt yaşlanma belirtileri ve oksidatif stresle savaşmaya yardımcı olacak geniş bir protein sentezi sağlar. Fibroblastlara besin maddeleri iletiminde çok önemli bir rol oynar, daha fazla kollajen oluşumunu teşvik eder, bağ dokularını onarır, cildin sarkmasına karşı etki ederek elastikiyetini ve sıkılığını artırır.

BrightEyes

Gözaltı torbalarını ve periyoküler drenajı iyileştirmek için hyalüronik asit, C vitamini, Ruscus Aculeatus ve Vitis Vine ekstresi ve ayrıca Idebenon ve diğer antioksidanlara dayalı canlandırıcı bir karışım.

Gözlerin çevresindeki cildin sağlıklı görünümünü koruyan, venöz tonusu artıran ve genel olarak mikrodolaşımı iyileştiren nemlendirici bir karışım. Kollajeni uyarır, beyazlatıcı etkiye sahiptir ve cildi UVB ışınlarına karşı korur. Cildi sıkılaştırır, güçlendirir ve ince çizgileri iyileştirir. Ayrıca anti-enflamatuar, damar koruyucu ve ödem düzenleyici bir etki içerir.

BellaHair

Saç tellerinin büyümesini teşvik eden, amino asitler, antioksidanlar ve çoklu vitaminlerin dengeli bir formülünü içeren ve aynı zamanda Ginkgo Biloba ve ATP içeren saç büyümesini destekleyen bir kokteyl.

Kan dolaşımını artırır, damar duvarlarını korur ve saç foliküllerini uyarır. Protein sentezi için gerekli yapı malzemeleri içerir ve fibroblastlara besin maddelerinin iletilmesinde önemli bir rol oynar, bu da daha fazla protein oluşumuna yol açar. Saç büyümesi için çok önemli olan demir, kalsiyum, D vitamini, çinko, pantenol, B2 vitamini ve E vitamini gibi ürünleri içerir.

WhiteCode

Arbutin ve Glutathione temelli, dış etkenlerden kaynaklanan hiperpigmentasyonla mücadele eden canlandırıcı kokteyl.

Whitecode, arbutin elde etmek için doğal kaynaklardan alınan maddeler içerir. Tirosinaz enzimine etki ederek melanin sentezini inhibe eder ve böylece hiperpigmentasyonu önler. Ayrıca, önemli hücresel bileşenlere zarar verilmesini engeller, serbest radikallere karşı savaşır ve vücuttaki diğer tüm antioksidanları ve beyazlatıcı maddeleri etkin bir şekilde korur, etkisini artırır ve gereken seans sayısını azaltırken cildin sağlıklı, parlak ve ışıltılı kalmasını destekler.

BellaSlim

Lokal deri altı yağını azaltmak için özel bir formüle sahip, fosfatidilkolin ve deoksikolat kombinasyonuna dayalı kokteyl.

Eşsiz lipolitik etkisi ile BellaSlim, vücudu yağı atmak konusunda destekler, yağı doğal bir şekilde enerjiye dönüştürür ve hem büyük hem de küçük bölgelerde kullanılabilir. Bağırsakta yağın emilimini kolaylaştırır, kolesterol seviyesini düşürür ve damarları genişleterek vaskülarizasyonu ve mikrodolaşımı artırır.

StrechMix

StretchMix, HA, polipeptitler ve antioksidanlardan oluşan, tüm türdeki yara izleri ve çatlakları düzelten özel bir biyolojik canlandırma formülüdür.

StretchMix, yara izleri ve çatlakların tedavisi için önerilir ve amacı fibroblast fonksiyonunu uyararak yeni kollajen ve elastin üretmektir. Kollajen matrisini sıkılaştırır ve özel bölgeleri bir moleküler nemlendirme filmi ile yeniden nemlendirir. BFGF kök hücreler üzerinde etkili olur, yeni hücre oluşumunu teşvik eder ve hücresel metabolizmayı artırır. Her bir tedavi sonrasında cilt, çok doğal ve genç bir görünüm kazanır.

Revital

Revital, cilt yenilenmesine dayalı hyalüronik asit (HA), polideoksiribonükleotit (PDRN) ve argireline içeren steril bir kozmetik çözümdür. Cilt elastikiyetini ve sıkılığını geri kazanmak, kollajen sentezini artırmak ve genç görünümü yeniden kazanmak için kullanılır.