6D STAR ASKISI

 
6D Star Askısı, üzerindeki 6 yönlü kılçıklar ile 360º tutunum sağlar. 6D dizilim işlem sırasında homojen ve belirgin bir etki sağlarken, yüksek gerilimde ipin kırılmasını önler. Diğer askılama iplerinden farklı olarak üzerindeki bu 6D kılçık yerleşimi sadece kavrama kuvvetinin değil aynı zamanda işlem sonrası etkinin de daha uzun süreli olmasına imkan verir. 
 • Badem Göz, Fox Eyes

  Badem göz, Fox Eyes gibi kaş kaldırma teknikleri ile hem göz kapağı düşüklüğü ameliyatının ötelenmesi, hem de göz yapısının estetik görünüm kazanmasını sağlar.

 • Kaş Kaldırma

  Kaşların daha kalkık ve şekilli görünmesi için kendine has tekniği ile kullanılan 6D STAR ASKISI, kısa sürede uygulama kolaylığı ve anında etki ile hem hasta hem de doktor için konfor sağlar.

 • Burun Kaldırma

  &D STAR ASKISININ kendi özel tekniği ile diğer burun iplerinden farklı olarak uygulanması ile sadece burun ucu değil kanatlarla birlikte total bir kaldırma işlemi gerçekleştirilir.

 • Orta Yüz Germe

  Ameliyatsız yüz germe işlemlerinin başında gelen ip askı yöntemleri içerisinde kullanılan 6D STAR ASKISI, yüz bölgesindeki sarkmalar ve olası asimetriler için kendi uygulama teknikleri ile hastaya günlük hayatından kopmadan yaşının iyisi olma avantajı sağlar.

 • Boyun Germe

  6D STAR ASKISI ile boyundaki sarkmalarda ve gevşeklikte kısa süreli işlem ile gözle görülür bir gelişme sağlanır. Uygulamanın hasta konforuna uygun olması ve 6D STAR ASKISInın kendine has 360ºlik kılçık yapısı ile mükemmel bir doku kavrayışı sağlar. Böylece hemen işlem sonrası görüllen etkinin optimum süre boyunca iyileşerek korunması sağlanır.

HEART LIFTING

 • Badem Göz, Fox Eyes

  Badem göz, Fox Eyes gibi kaş kaldırma teknikleri ile hem göz kapağı düşüklüğü ameliyatının ötelenmesi, hem de göz yapısının estetik görünüm kazanmasını sağlar.

 • Orta Yüz Kaldırma

  Heart Lifting ile ameliyata gerek olmadan özellikle ağır ve hacimli yüzlerde kullanılarak optimum etki ile kaldırma sağlarken, kolajen üretimini arttırarak cilde gerginlik ve parlaklık kazandırır.

 • Boyun Germe

  Heart Lifting ip askısının üzerindeki kalp şeklindeki kalıp üretimli kılçıklar boyun dokusuna sıkıca tutunarak, özellikle elastikiyetini kaybetmiş hacimli boyunlarda etkin bir düzeltme ve germe sağlar.

Heart Lifting ip askı, kalıp tekniği ile üretilen yenilikçi bir yüz asma ipidir. Diğer üretim tekniklerinden farklı olarak üzerindeki kılçıklar döküm tekniği ile üretildiğinden özellikle ağır yüzlerde oldukça etkilidir. Bu teknoloji ayrıca biyolojik olarak erime süresini uzatır ve daha uzun süreli bir etki sağlar. Kalp şeklindeki kılçık tasarımı maksimum kaldırma etkisine sebep olur.